10 МЕТРІВ ДО МРІЇ

 

Сьогодні купили Wi Fi карту для ПК. Весь день про то говорили.І, блін, не вистарчило буквально кілько метрів до зони покриття. Ось не знаю шо тераз робить — додавати до антени кабель чи нести той Wi Fi знов у магазин. 

І ше по темі- В нашому райцентрі 5 точок Радіоспоту. Але зайти посидіть реально можна тілько в місцеве відділення Укртелекому. З 8.00 до 16.30. Інші — в магазинах. Тому доводиться сидіти з лаптопом на лавочках, качаючи і чекаючи, коли прийде зима і Wi Fi покриється …  снігом.

НСНУ:HUMAN ERROR

димЛюдський fактор. І тільки. ..

Сьогодні я написав заяву на перереєстрацію у партії НСНУ.

Не знаю — готуються вони до виборів і тому рахують багнети, чи то природній процес, — чомусь зараз на це ніяк. І напевно написав я цю заяву тільки з поваги до людини, яка про це попросила. І все.

Ніц мене в тій силі більше не тримає. Ніц не хвилює і не бере за душу у їхніх промовах.  Блін, буду в шоці, якшо вони ше й на вибори підут.

Який тре мати талант і вдачу, шоб так втрачати і втрачати обличчя? Як можна роками йти у владу з одними гаслами, майже як комуністи… як знову говорити про скасування депутатської недоторканості… шо ви зробили, шоб моя країна була не те шо в ЕС, а хоча б у НАТО…

В мене на стіні висить фарбована картинна рама. У ній помаранчева стрічка. І ніц. Ця стрічка тепер не асоціюється з Ющенком. Вона безособова і нагадує про щасливі тижні юнацького максималізму, якоїсь романтичної наївності і бажання змінити цю країну на краще. 

Я вам вірив і тільки через то досі партійний. Тепер ше й перереєстрований. Хоча вам від цього теж ніяк. Ви згадали про партію зараз, а де були три роки поспіль — за цей час навіть партквитка не видали.

HUMAN ERROR.  Ця країна, як сучасний лаптоп, шо працює на 98-му Віндоусі. Тре терміново міняти систему. Зі старої багато не вижмеш…

ТИЖДЕНЬ ПОРНО

не мишаНу, не тиждень. Більше.

Вже не згадаю, коли на моєму робочому компі з"явилася тека

= ПОРНО-ЗАПРЕЩЕННОЕ ВИДЕО =

Черв. Самовідновлюється, курва.  Дас іст fантастіш.

Які тільки антивіруси не ставили. Кожен те порно бачит, але ніхто не може знищити. Видаляв самостійно. Години за 4 знов з"являється.

За останні дні в оfісі капут прийшов до трьох компів. На інших працювати стало комfортно хіба шо в блокноті.

А відучора від мого компа лишилися самі вінчестери.

Алєс іст ніхьт гут.

 

Скажіть — шо за прикол писати такі штуки?

ПОВБИВАВ БИ!!!

 

Я НЕ ЗЛИЙ

 

скрябінЯкось усе так навалилося за останні дні, шо хотілося вити і бити. Я мав претензії до роботи колег і на кожну відповідь ставив три питання з докорами.

Я не злий.

 Я прагматичний з понеділка…

ЛУЗЕР 2007

Звонить сьогодні мама — не може Ворд відкрити. Вона вчитель і їй шось терміново тре було надрукувати. А я Віндвс реїнсталював мабуть з місяць тому і так і не ставив Майскософтовський офіс. Тут же проблема. Тре Ворд. Поставив 2007, бо 2003 був десь. Поставив і афігєл. Якого дідька крутому блокноту стільки опцій і гламурної візуалізації? Чому майкри всьо роблять красивим і глюкнутим?

Невже просто і зрозуміло — це ознака дурного смаку? Просто в шоці. Як легко змусити людину відчути себе повним лузером)…

 

Lady U

Ше кілька тижнів, та навіть днів, я не міг уявити того, шо зара відбувається в парламенті. Тим більше не міг би повірити у те, шо нормально поставлюся до спільного голосування БЮТ з ПР. Але це сталося і можу лиш сказати, шо від цього не став менше поважати бютівців. Зичу Тимошенко терпіння і вдачі. Щиро.