U Лорд

Lord Хоч шось у музиці порадувало мене цієї осені. Спочатку це були Друга Ріка з Токио, які записали спільну пісню, яка тепер в мене на смсах. Тепер виявляється повертається Юлія Лорд. Вчора бачив кліп на нову пісню. Красиво. Якісно. Приємно усвідомлювати шо U повернулася. Респект!

Чекам на новий альбом!

ЗМУЧЕНИЙ

заебался Я хочу в село. Чи в місто. Чи на виспу якусь. Тільки далеко і надовго.

Сил нема рахувати цифри, писати букви, робити ньюси і пускати їх в етер.

Мене відверто втомили телефонні дзвінки, обличчя клієнтів і економічна криза. Мене глючить від культу голодомору 33 і кріейту голодомору 2008. 

Я не знаю як можна залишатися патріотом будинку вар"ятів. 

Я не знаю як тут взагалі залишатися. Зіпсута країна божевільних людей.

 

SOMOL.COM

Я не знаю. Не знаю, як влада може одночасно говорити про голодомор і тих, хто був причетний до його організації і відзначати день комсомолу з тими ж прізвищами яко взірці. Сьогодні ленінську ватагу — у мажор, а завтра комсомольських вождів до стіни… Туповато якось.

ПУСТИЙ БАР

Слухаю пісню. Давно слухаю.

http://shareua.com/files/show/1825401/Pusty_Bar.mp3.html

Шось так набридла буденність…

Одна колєжанка має купу проблем і має літовані гроші. Але завтра їде в кіно на "Адмірала". Просто відпочити морально. Я їй по-доброму заздрю і респектую.

Господи, я хочу відпочити. Тотально і якісно.

Але в мене серйозний звіт, а цифри, курва, не сходяться(

 

ІМПОРТНА ПАРТІЯ

 marcin                                                                      

  Зараз уже не згадаю, яка річ була в мене першою, не зробленою в СРСР, тобто імпортною. Може то була іграшкова машинка на пульті, яку подарував дядько з Мурманська, чи джинси, які подарували молодшому брату, а я їх носив. Не в тому суть. Просто пам'ятаю той захват усіх і кожного в країні мого дитинства, коли говорили, показували чи вдягали шось імпортне.

Потім з'явилося пиво у баночках, жвачки і, о Боже, — напої у пластиковій тарі. Мій райцентр по-білому заздрив і навіть пишався через то закордонням (тіпа — які ж вони розумні там — такі зручні пляшки вигадали, не б'ються, на город зручно брати,- тоді мало хто здогадувався, шо німці на городи не ходять)))

Але знов не про то.

Усі хворіли на імпортну істерію, а я хворий нею і досі. 

У політичному плані.

Вперше за 10 років я не знаю кого купувати за свій голос на цих виборах. Ніби переконання не змінюю, ніби лишилася моя партія, та ше 150 з нею, у електоральній крамниці держави. Але якось попсувся товар. Етикетка потьмяніла, складники — самі глютамати, та й зміст політпродукту мабуть вже своє відлежав.

Парадокс — у країні ринкової політики відсутній вибір. Я в шоці.

Хто? Хто здійснить тут реформи? Хто впровадить тут стандарти НАТО і ЄС? Хто зможе швидше ніж за 5 років спростити реєстрацію підприємництва і зробить податки простими і чесними? Хто візьме відповідальність за 2012 рік?

Хто відповідатиме за дефолт евроінтеграційних настроїв у суспільстві?

Ніхто і ніколи.

Тому пропоную за кошти на вибори найняти люксового іноземного менеджера на посади президента, прем"єра і губернаторів. З правом застосування зброї стосовно підлеглих.

Або віддайте цю державу канадцям.  

 

ЗАМІСТЬ НЬОГО

Я маю люксову роботу, якшо говорити про свій колектив. Молоді та дотепні, по-своєму наївні і прагматичні водночас. Часто шкода, шо по офісу нема веб-камер і весь наш робочий день не йде в інтернет) Часом такі перли виходять:

Дівчина, назвемо її Галиною, замріяно зітхає, та з наснагою говорить нашому бухгалтеру: 

— Скоріш би вже новий рік, шоб дороги посипало снєгом, там, йолкі, і я б бігала по магазинах, купувала б подарунки друзям!…

— Які подарунки, Галя, дай сначала зарплату получить!

На шо Галя, ображена, за те, шо перебили її мрії люксово відповіла:

— Борісовна, яка на хер, зарплата, єсли єсть настраєніє!

Золоті слова)

ЗДАЮС

За 20 хвилин третя. Більше не можу працювати. Хай воно всьо горит. Маю спати і не бути зранку сонним. Вибачте всі, кому я сьогодні не відповідав на дзвінки — я не ігнорував, я справді був зайнятий. Сподіваюсь нічого страшного не трапилося)

ХОЛОДНО

холоднохолодноХолодно.

Як же ж, блін, холодно.

Особливо, коли гаряча кава вже скінчилась, а доба тільки починається.

Не люблю, коли так…

Десь у світі вирує економічна криза, а я піду з роботи годин через 8.

Нудно.Навіть спати не хочеться.

Slodkich snow, Cie, moj kraj!

 Cieplych marzen, kochani…