Київ. Жодної fотки

Вперше став на Київську землю весною минулого року. Ненароком — бус, в якому їхав, потрапив у маленьку аварію з таксі десь біля Дарницького мосту.Тоді з годину довелося стояти і чекати чим всьо скінчиться, поки поїхали далі.

Вдруге потрапив до столиці цієї п"ятниці. Теж ненароком — по відрядженню у справах. І тоді, і зараз Київ мені не сподобався. Може через то, шо не було часу стати туристом, може ше через якісь штуки. Але столиця не перевернула моєї душі так, як це зробив Львів.

Забагато кольору: машини, шкіра, одяг, будинки. Мозаїчно якось. Калейдоскопічно. Ріже очі. Чесно.

Красиві місця забруднені рекламою. Багато реклами. 

Дороге місто. Тупо, не обгрунтовано дороге. За гроші, шо їх витратив у якомусь кримсько-татарському кафе за обід, у себе в місті міг би тиждень обідати. Хоча смачно, затишно, чемно, все одно дорого.

Зате класні люди. Кияни суперові. Ще Київ приголомшив метро. Велике, глибоке, швидке, тісне. Класне метро.  Чого не скажу про автовокзал. Забитий як не знаю шо. Ганебний вокзал з Макдоналдс та кіоском "всьо в одному" поруч. За стільки скільки там купив пляшку львівського в шклі, в себе купую 2л у пластику.  "-Ціну бачили? — питає продавець в кожного, хто шось купує в неї"… Я дивився на автобуси міжнародних рейсів, які снували тут час від часу, курив і плакав про себе, думаючи про Євро 2012 і тих вболівальників, які тут опиняться…

Вчергове вкланяюся операторам та фотографам, завдяки яким я раніше бачив столицю по ТБ та в Неті. Бо Софіївська площа, Богдан, узвіз, Хрещатик з екранів та моніторів чомусь подобались мені більше, ніж наживо. 

Не знаю чому всі так біжать у той Київ? 

П.С. у вівторок буду там знову. Певно матиму час побути туристом і побачити більше визначного та пам"ятного. Можливо дещо зміню свою думку.

П.П.С. А Кияни справді класні люди. Дякую всім, хто допомагав!!! 

 

Львів. Обламав?

Хотів вчити історію у Львові. Зателефонував до приймальної комісії Львівського університету ім. І. Франка — тепер знаю, шо за навчання там тре платити більше, ніж в ДНУ на відповідному факультеті…Зате там є екстернат. Дорогий — 80% від тарифу на денне відділенні. Мабуть спробую на бюджет…