КВИТОК З УРСР

Нарешті я зміг знайти пояснення чому ненавиджу цю державу, хоч і люблю Україну. Просто 20 років тому Україна так і не з»явилася. Натомість незалежність отримала Українська Радянська Соціалістична Республіка. Це її еліта керувала нами з 91 року і її вихованці керують досі. І керуватимуть.

По багатьом законам УРСР ми живемо і досі. Горкоми змінили вивіски і колір прапору, але не змінили суті своєї радянської. І люди також, змінивши паспорти, не змінили політичного громадянства.

Я не знаю, коли на цих землях постане Україна. Але чомусь шлях до цього асоціюється з квитками на електричку.

України тут не буде, поки на, наприклад, Дніпропетровському вокзалі залізничники будуть виставляти 3 смуги контролерів, аби не допустити до перонів «зайців». А ті все одно проходять.

України тут не буде, поки доходи з пасажирських перевезень будуть підвищувати через збільшення вартості проїзду. Толку, шо я плачу зараз 8 гривень замість 5,6 грн? 85% вагону як і раніше платить 2 гривні.

України тут не буде, поки навіть за ці 2 гривні контролери-касири не будуть виписувати квитки, а не класти собі до кишені. Млосно від того.

України тут не буде, поки люди будуть діставати з гаманця контролеру 2 гривні монетами за квиток, а через 3 хвилини з того ж гаманця купуватимуть пару пиріжків з картоплею за 6 гривень…

України тут не буде, поки написи «не палити» у тамбурах будуть тільки ні до чого не зобов»язуючими написами…

України тут не буде, поки пасажири будуть діставати різний хлам з курток і залишати його на лавочках у вагоні, а обгортки з сухариків і пляшки з Царичанської викидати з вікна…

України тут не буде, поки вагонами лунатиме мантра — пиво, водичка, сладкі палачкі, папалнєніє на лайф, кієвстар, мтс; чисті диски ДВД+Р, гарячіє чебурєки, рогалікі с павідлом, новая газєтка с программой на слєдующую неделю… Список можна продовжувати до нескінченності. Сьогодні мене вбила бабуся, років так 80, яка продавала в електричці … карту України і наклейки на холодильник…

Ну скільки людей купить в неї ту карту? Ну скільки вона заробить за день — три гривні?

Навіщо взагалі така держава, де 80-річні бабусі ходять по електричці

і продають карту dead country, аби заробити нещасних 3 гривні?

Обережно — двері НЕ зачиняються…

ХАЛВА

ОБОЖНЮЮ ХАЛВУ І РОЗДРУКОВУВАТИ СВОЇ КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ)

ДРУКУЮ СОЦІОЛОГІЮ: «Залежність вмісту підручників з історії України для 5-го класу від змін політичної еліти в державі».

СОЛОДКО)

МОЛЧА.

А говорить то уже и не о чем

Разве на кухне, да разве шепотом

Чуть-чуть о прошлом, о разной мелочи,

О несвободе с серпом и молотом.

 

Что говорить? О культуре проданной?

Или о спорте, как исключении?

Или о тех, кто убит был голодом?

Или о солнечном, блин, затмении?

 

Толку от слов таких…Смысл теряется

И постоянно в конфликте с совестью

Сбежать отсюда не получаеться.

Пиво открою. Убьюсь им полностью.

НЕ МОЖУ ПРОСТИТИ

Цензура і несвобода, газ і електрика, звичайнісінький сором перед світом, девальвація патріотизму, китайська гречка і дефіцитна мука, годинні черги на отримання закордонного паспорту і податковий маразм, панщина 2.0 і Межигір»я, бвита медицина і Табачник, Євродопобачення і повний несмак в культурі, рейдерське захоплення держави та грабіж усіх і всюди…

[Думка обірвалась]

Не проси вибачення.

За те, шо змусив мене ненавидіти цю країну, не можна простити.

Навіть сьогодні.