ВІДКРИТИЙ ЛИСТ МОМОТУ О. І.

Останніми днями мешканці «міста залізничників», чекаючи на електрички , тільки й дивуються — то зі ст. Синельникове-1 поїзд не їде, то через ст. Синельникове-2 йде без зупинок (!). З осені обіцяють ще більш радикальну «оптимізацію руху».

Те, що електрички давно стали дармовим видом транспорту, річ відома і не потребує доведення. Приміські перевезення справді важко назвати прибутковими, зважаючи на те, що держава невчасно компенсує пільговий проїзд, а більшість пасажирів квитки на електрички не купують. Тому вживати якісь заходи для зміни становища справді необхідно.

 

Але чи такою ціною?

 

Особисто я за останні 10 років жодного разу не проїхав у електричці, не сплативши повної вартості квитка. І який я тепер маю за це бонус від залізниці? На сесію буду їздити маршруткою, бо в електричці всі місця будуть зайняті зайцями.

Адже від того, що приберуть 1, 3, 10 електричок, безквиткових пасажирів менше не стане. Вони будуть трамбуватися у ту єдину, що залишиться.

 

Скасовуючи поїзди і не вживаючи додаткових заходів, створюється ілюзія реформ.

 

Правда касири тепер беруть не по 2 гривні з зайців, а 3,5 грн.. Але це сумнівне досягнення, бо мають брати по 8 грн. плюс штраф і продавати не один квиток на п»ятьох, як останні шість років, а кожному пасажиру окремий. Я не вірю, що про це не відомо керівним органам.

На моє глибоке переконання, якби залізниця справді ставила за мету збільшення продажу квитків, вона б запровадила ефективний спосіб контролю і перевірки квитків у пасажирів. А не тупо, sorry, скасовувала потяги.

Я не вірю, що залізничники не мають можливості такий контроль запровадити, адже, якщо залізниця ставить собі щось за мету, то обов»язково цього досягає.

 

Тоді постає питання — чому все відбувається саме так і саме тепер?

 

Звертаюся до Вас, О. І. Момот, з проханням переглянути новий формат руху приміських поїздів по станціям міста Синельникове з метою недопущення скасування електропоїздів без крайньої на те потреби та водночас вжити справді дієвих заходів з подолання безквиткового проїзду у електричках. Пасажири, які свідомо купують квитки, не мають відповідати за тих, які їздять задарма.

 

Також прошу звернути увагу на ситуацію з касирами-контролерами у приміських поїздах — роками потураючи символічний двогривневий проїзд, залізниця також, як це не пародоксально, долучилася до культу «зайців».

 

Сподіваюся зауваження та пропозиції будуть розглянуті, адже з вересня десятки синельниківців їздитимуть до Дніпропетровська на навчання і це зробить пасажиропотік ще більш напруженим.

 

Вірю, що Ваші ініціативи з подолання безквиткового проїзду будуть позитивно сприйняті свідомими мешканцями Синельникового.

Нам потрібні електрички і ми готові за це платити. Питання в тому — чи готова Придніпровська залізниця до того, щоб збирати гроші за проїзд?..

 

З повагою,

Руслан Марцин, студент

TOTUS TUUS

Bog jest miloscia Бог є любов»ю

tak daleko nam do prawdy Так далеко нам до правди,

choc wyciaga do nas dłon хоч протягує долонь

nie musimy za nia płacic Хоч не мусим за неї платити

a i tak gardzimy nia Але й так зневажаємо нею

 

a moze by tak kazdy А може б так кожен

przestał sie jej w koncu wstydzic Перестав нарешті її соромитись

podniosł wzrok do gory, Звернув погляд вгору

stanal twarza w twarz Став віч-на-віч

uwierz mi zobaczysz madrosc, Повір мені побачиш мудрість

ktorej jeszcze dzis nie widzisz Якої ще сьогодні не бачиш

ze to Bog jest miłoscia Twa Що Бог є Твоєю любов»ю

 

moj Bog jest miloscia, kocha mnie Мій Бог є любов»ю, коха мене

prowadzi madroscia swa Провадить мудрістю своєю

On i tylko On Він і тільки Він

moj Bog jest miłoscia ma Мій Бог є любов»ю моєю

 

moj Bog jest miloscia, kocha mnie Мій Бог є любов»ю, коха мене

nie straszna mi zadna z burz Не страшна мені жодна з бурь

poprowadź mnie Проведи мене

moj Panie TOTUS TUUS Мій Господь TOTUS TUUS

 

Ich troje — 7 grzechów głównych

ПАСПОРТ

ЗАГРАНКАЗ паспортами і іншими документами в мене завжди були проблеми. Якось вдавалося то нівелювати — навіть до університету вступив за документом, де не було ні прописки, ні 25-річної фотки) Та самий великий стрес прийшов минулого вівторка, коли за тиждень, як мав отримати закордонний паспорт, я загубив паспорт внутрішній) Але дякувати Богу документ знайшли і принесли, тому маю тепер красивий паспорт з ламінованою першою сторінкою і 27 чистими сторінками для віз! НАРЕШТІ!